Apto Sevenhost - Proximo A Av Paulista
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Zwembad Overdekt zwembad Dakzwembad |
| Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Spa en ontspanning Stoomcabine | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Apto Sevenhost - Proximo A Av Paulista São Paulo appartement ligt op 19 minuten wandelafstand van het cultureel centrum van Banco do Brasil in São Paulo en beschikt over een privéparkeerplaats voor degenen die met de auto reizen. Het appartement van 50 m² heeft een eersteklas locatie op minder dan 250 meter van de Teatro Cultura Artistica en op een klein stukje lopen van metrostation Higienópolis-Mackenzie.
Dit 1-badkamer appartement ligt op 10 minuten te voet van het Edifício Itália en bevindt zich in de São Paulo Centrum wijk van de stad. Apto Sevenhost - Proximo A Av Paulista appartementen liggen tevens binnen het bereik van het Banespa-gebouw. Deze 1-slaapkameraccommodatie bevindt zich op maar 1 km van het Winkelcentrum Center 3.
Deze accommodatie is voorzien van een keuken. Terminal Bandeira bushalte is in de buurt van dit appartement gelegen. Apto Sevenhost - Proximo A Av Paulista appartement is compleet met voorzieningen zoals een stoomcabine en een sauna voor de ultieme ontspanning. Behoud uw trainingsroutine moeiteloos in een wellnesscentrum aangeboden door het appartement. Een binnenzwembad nodigt gasten ook uit om in te duiken.
- Locale bezienswaardigheiden
- Parque do Ibirapuera900 m
- Patio Higienopolis Shopping Mall1,3 km
- Julio Prestes Station1,9 km
- Abril Theater1 km
- Avenida Paulista1,6 km
- Downtown Sao Paulo950 m
- Sambodromo3,8 km
- Obelisco3,9 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas12 km
- Treinstations
- Julio Prestes Train Station1,9 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Droger
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dakzwembad
- Overdekt zwembad
- Ligstoelen
- Sauna
- Stoomcabine
- Fitnesscentrum
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apto Sevenhost - Proximo A Av Paulista appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 10 minuten lopen om van Apto Sevenhost - Proximo A Av Paulista appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Beschikt Apto Sevenhost - Proximo A Av Paulista appartement over parkeergelegenheid?
Apto Sevenhost - Proximo A Av Paulista appartement heeft een privéparkeerplaats. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Apto Sevenhost - Proximo A Av Paulista appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van Apto Sevenhost - Proximo A Av Paulista appartement de ontspanning ervaren met een stoomcabine en een sauna. - ❓
Heeft het appartement een internetverbinding?
Ja, het appartement is voorzien van Wi-Fi in de hele accommodatie. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Apto Sevenhost - Proximo A Av Paulista appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Apto Sevenhost - Proximo A Av Paulista appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van Apto Sevenhost - Proximo A Av Paulista appartement?
Apto Sevenhost - Proximo A Av Paulista appartement bestaat uit 50 vierkante meter. - ❓
Is er een werkruimte beschikbaar Apto Sevenhost - Proximo A Av Paulista appartement?
Gasten van Apto Sevenhost - Proximo A Av Paulista appartement kunnen gebruikmaken van een werktafel op het terrein.